Stolar gustaviansk stil

102319

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil vitmålade

Slitage

Ändringar/tillägg
Proveniens: Utrikesdepartementet

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
28881
4 200
28862
28872
28862
3 800
28839
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.