Oljemålning

102316

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Filosofen, olja på duk, 32x23 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (22 bud)
30801
1 900
29613
1 800
30713
1 800
29613
1 700
30703
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.