Lars Boethius oljemålning

102315

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 77x60 cm

Märke

Konst, Måleri

Lars Boethius oljemålning
Budhistorik (16 bud)
31768
31719
31767
31719
950
31766
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.