Landskap oljemålning

102310

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap i solnedgång, olja på duk, 43x58 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Landskap oljemålning

Budhistorik (6 bud)
29612
2 900
29764
2 700
29612
2 500
27016
27014
600

Slutpris SEK:
2 900
280 EUR, 318 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.