Isaac Grünewald färglitografi

102298

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): På stranden, stämpelsignerad, Grünewald, färglitografi, 31x40 cm; utgiven föreningen för grafisk konst 1933

Isaac Grünewald färglitografi

Budhistorik (10 bud)
30114
30335
30114
1 900
30134
1 800
30114
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.