Salongsskåp i nyklassicism

102294

SALONGSSKÅP, 1900-talets början, nyklassicism, björk, höjd 200, 165x40, nycklar finns

en knopp lös, smärre slitage

Salongsskåp i nyklassicism

Budhistorik (18 bud)
28719
9 400
28064
9 200
28704
9 200
28064
8 400
28701
8 200

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.