Madeleine Pyk färglitografi

102293

PYK, Madeleine (född 1934): Kattansikten, signerad M Pyk, 55/195 färglitografi, 40x27 cm

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (5 bud)
24861
650
21934
600
21934
22506
21934

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.