Madeleine Pyk färglitografi

102291

PYK, Madeleine (född 1934): "Gondolen", signerad M Pyk, 24/380, färglitografi, 68x46

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
25882
29296
25882
1 900
28426
1 800
25882
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.