Ernst Billgren färglitografi

102290

BILLGREN, Ernst (född 1957): ur serien "Tjyven" signerad Ernst Billgren, 89/175, färglitografi, 49x57 cm

Ändringar/tillägg
"Tjuven"

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (11 bud)
30538
4 600
29810
4 400
28976
4 200
28946
28974

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.