Ernst Billgren färglitografi

102289

BILLGREN, Ernst (född 1957): ur serien "Tjyven" signerad Ernst Billgren, 89/175, färglitografi, 49x57 cm

Ändringar/tillägg
"Tjuven"

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (5 bud)
30692
3 400
26009
3 200
30199
3 200
26009
2 800
20739

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.