Ernst Billgren färglitografi

102288

BILLGREN, Ernst (född 1957): ur serien "Tjyven" signerad Ernst Billgren, 89/175, färglitografi, 49x57 cm

Ändringar/tillägg
"Tjuven"

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (6 bud)
30347
2 800
30336
2 600
29911
2 400
26135
22264

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.