Ivar Morsing oljemålning

102287

MORSING, Ivar (1919-2009): "Stormdag", signerad I. Morsing, olja på duk, 100x95 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (17 bud)
30065
9 000
30071
8 800
30065
8 600
30070
8 400
30065
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.