Potpurriurna Rörstrand

102276

POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd 40 cm

Nagg, skador

Keramik/Porslin

Potpurriurna Rörstrand

Budhistorik (7 bud)
29683
600
23753
550
23752
500
23751
450
23750

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.