Korgar silver

102274

KORGAR, 1 par, silver 875, stämplade Sovjet, bär spår av invändig förgyllning, vikt ca 309

Silver

Korgar silver

Budhistorik (7 bud)
27646
24736
1 400
24736
1 300
25910
24736

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.