Anna Nordgren oljemålning

102271

NORDGREN, Anna (1847-1916): Pojkporträtt, signerad Anna Nordgren, olja på duk, 64x51 cm

Konst, Måleri

Anna Nordgren oljemålning

Budhistorik (23 bud)
29986
12 500
30010
12 000
29986
11 500
30007
11 000
29986
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.