Lugi Benzoni glasskulptur

102268

BENZONI, Luigi (född 1956): Volto, glasobjekt, signerad och daterad 2001, 32x24 cm

Glas, Konstglas, Konst

Lugi Benzoni glasskulptur

Budhistorik (34 bud)
29985
9 400
29975
9 200
29982
9 200
29975
9 000
29979
8 800

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.