Kandelabrar porslin

102266

KANDELABRAR, 1 par, porslin, för 4 ljus vardera, delvis förgyllda med dekor av blommor, 2 delad, höjd 38

mindre nagg

Belysning, Ljusstakar

Kandelabrar porslin

Budhistorik (10 bud)
28763
26644
750
28759
700
26644
650
28755
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.