Carlo Fontana brons

102255

FONTANA, Carlo (1865-1956): Örn, signerad och daterad 1913, brons, höjd 30, längd 76, dedikerad etsning medföljer

Konst, Skulptur

Carlo Fontana brons

Budhistorik (9 bud)
28224
6 400
28644
6 200
28224
5 600
28604
5 400
28224
5 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.