Golvljusstake barockstil

102250

GOLVLJUSSTKE, 1800-tal, barockstil, förgylld, höjd 87

Sprickor

Diverse

Golvljusstake barockstil

Budhistorik (22 bud)
28637
1 400
28639
1 300
28637
28635
28338

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.