Ansgar Almqvist brons

102246

ALMQVIST, Ansgar (1889-1973): Kvinnohuvud, signerad och daterad Ansgar Almquist -28, brons, total höjd med sockel 33 cm

Konst, Skulptur

Ansgar Almqvist brons

Budhistorik (23 bud)
27545
3 900
27544
3 800
27532
3 600
27532
3 500
27528
3 300

Slutpris SEK:
3 900
372 EUR, 418 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.