Slaglåspistol Belgien

102240

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-tal, nålräfflad pipa, nätskuren kolv, stålbeslag, längd 32 cm

Kortad, slitage

Vapen/Medaljer

Slaglåspistol Belgien

Budhistorik (41 bud)
29881
4 800
29394
4 600
29879
4 600
29394
4 400
29878
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.