Ole Folmer Hansen blandteknik

102237

HANSEN, Ole Folmer (född 1937): Komposition, signerad och daterad Ole F Hansen 1965, blandteknik, 40x40 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Ole Folmer Hansen blandteknik
Budhistorik (1 bud)

27472
2011-09-19 22:30:33

2011-09-22 kl 14:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.