Ernst Söderberg oljemålning

102234

SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Sydländskt bymotiv, signerad Ernst Söderberg, olja på pannå, 48x48 cm

Konst, Måleri

Ernst Söderberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

29792
27471

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.