Armringar i 18 k guld

102233

ARMRINGAR, 2 st, 18 k guld, med månsten och rosenstenar resp. med orientpärlor som är stämplad Dahlgren&Co, Malmö 1875, total vikt ca 57 g

Bucklor

Guld/Smycken

Armringar i 18 k guld
Budhistorik (13 bud)
19789
9 400
27309
9 200
19789
9 000
27305
8 800
19789
8 600

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.