Börje Hedlund oljemålning

102229

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Kvinna i hatt, signerad Hedlund, olja på pannå, 27x21 cm

Konst, Måleri

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (11 bud)
31318
31688
1 900
31318
1 800
31686
1 700
31318
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.