Litografi Yrjö Edelmann

102228

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp och snöre, signerad Y Edelman, färglitografi, dedikerad, 44x59 cm

Ramskador

Litografi Yrjö Edelmann
Budhistorik (16 bud)
31751
1 400
31748
1 300
31631
31350
30795

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.