Börje Hedlund oljemålning

102227

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Kvinna i röd hatt, signerad Hedlund, olja på pannå, 27x22 cm

Konst, Måleri

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
30634
2 600
30197
2 400
29068
30193
29068

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.