Litografi Yrjö Edelmann

102225

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelman, färglitografi, dedikerad, 60x42 cm

Litografi Yrjö Edelmann
Budhistorik (29 bud)
31065
2 800
31749
2 600
31065
2 400
31630
31065

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.