Yrjö Edelman litografi

102222

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, dedikerad, färglitografi, 56x39 cm

Yrjö Edelman litografi
Budhistorik (13 bud)
30531
1 300
30368
30113
30113
27419
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.