Yrjö Edelman litografi

102221

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann, dedikerad, färgltografi, 56x39 cm

Yrjö Edelman litografi
Budhistorik (7 bud)
30111
950
26742
900
26742
500
29721
450
26742

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.