Slaglåsgevär

102219

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-tal, längd 121 cm

Kolvbräcka, slitage

Vapen/Medaljer

Slaglåsgevär

Budhistorik (17 bud)
29857
1 300
29850
29847
29849
29847

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.