Madeleine Pyk litografi

102218

PYK, Madeleine (född 1934): Marint motiv, signerad Madeleine Pyk, 180/275, litografi, 29x19 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (12 bud)
30624
30090
750
29669
700
30088
700
29669
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.