Cigarrskrin i silver

102217

CIGARRSKRIN, silver, Möllenborg, tidigt 1900-tal, bredd 17 cm

Slitage, ägarmonogram

Silver

Cigarrskrin i silver

Budhistorik (6 bud)
25476
29391
25476
29390
950
25476
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.