Spegellampetter 1 par

102209

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, höjd 46 cm

En ljushållare skadad, lagningar

Ändringar/tillägg
Lagningar

Speglar

Spegellampetter 1 par

Budhistorik (30 bud)
29844
5 600
29115
5 400
29115
5 000
24335
4 800
23760
4 600

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.