Thure Wallner oljemålning

102205

WALLNER, Thure (1888-1965): Rovfågel på skärgårdsö, signerad Th. Wallner 1917, olja på duk, 54x72 cm

Konst, Måleri

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (44 bud)
30618
14 000
30617
13 500
30617
13 100
30616
12 600
30616
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.