Ivan Humbla oljemålning

102203

HUMBLA, Ivan (1888-1962): Sjöfåglar, signerad Humbla -56, olja på pannå, 30x40 cm

Konst, Måleri

Ivan Humbla oljemålning

Budhistorik (14 bud)
29807
29076
950
29806
950
29076
900
29804
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.