Gunnar Zetterström oljemålning

102201

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Högalid Stockholm, signerad G Zetterström 1944, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (28 bud)
29908
5 800
29914
5 600
29908
5 400
29907
5 200
29891
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.