Ikon Ryssland

102195

IKON, Ryssland, försilvrad risa, 1800-tal, 18x14 cm

Slitage och skador

Konst, Skulptur

Ikon Ryssland
Budhistorik (11 bud)
30585
30581
30584
30581
30580
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.