Esaias Thorén provtryck

102180

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad Esaias Thoren, provtryck, färglitografi, 56x44 cm

Esaias Thorén provtryck
Budhistorik (6 bud)
26343
650
20243
600
26339
550
20243
500
26334
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.