Nada Herman-Witkamp oljemålning

102179

HERMAN-WITKAMP, Nada (Australien, född 1965): Palm Beach Sydney, signerad Nada, olja på duk, 122x152 cm, Inköpt 1992/93 i Sydney av nuvarande ägaren

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
27392
7 000
27389
6 800
27387
6 600
27386
6 400
27385
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.