Georg Arsenius oljemålning

102177

ARSENIUS, Georg (1855-1908): Officier med häst, signerad och daterad 1892, olja på duk, 39x53 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Georg Arsenius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

25100
4 200
17983

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.