Sven Westman oljemålning

102176

WESTMAN, Sven (1887-1962): Sittande modell, signerad Westman, olja på pannå, 60x59 cm

Konst, Måleri

Sven Westman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
27164
27163
2 800
27161
2 600
27160
2 400
26863

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.