Reinhold Ljunggren litografi

102171

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): litografier 2 st. ur sviten "småstadsvinter" signerade och numrerade, 29,5x40,5, originalmapp samt försättsblad medföljer

försättsblad med hanteringsveck

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (8 bud)
28566
650
28537
600
28474
550
28465
500
28072
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.