Lena Svedberg blyerts

102169

SVEDBERG, Lena (1946-1972): Barnansikte, signerad och daterad Lena -67, blyerts, pappersstorlek 39x30

Konst, Måleri

Lena Svedberg blyerts
Budhistorik (17 bud)
28610
1 400
28283
1 300
28188
27088
28186

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.