Lena Svedberg blyerts

102168

SVEDBERG, Lena (1946-1972): Barnansikte, signerad och daterad Lena -67, blyerts, pappersstorlek 49x32

Konst, Måleri

Lena Svedberg blyerts

Budhistorik (4 bud)

27085
600
20597
550
20597
18937

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.