Otte Sköld oljemålning

102164

SKÖLD, Otte (1894-1958): Sågverk, otydligt signerad Otte S, stämpelmärkt a tergo, olja på pannå, 56x100 cm

Sprickor

Konst, Måleri

Otte Sköld oljemålning
Budhistorik (4 bud)

29567
28823
950
27027
700
25987

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.