Otte Sköld oljemålning

102163

SKÖLD, Otte (1894-1958): "Tappström", signerad Otte S, olja på pannå, 21x78
UTSTÄLLD: Minneutställning MM 1959

Konst, Måleri

Otte Sköld oljemålning
Budhistorik (6 bud)
29354
28342
3 800
26374
3 600
24177
3 200
22566
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.