Oskar Bergman akvarell

102160

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Landskapsbild, signerad och daterad Oskar Bergman Mars 1960, akvarell, 40x31 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (6 bud)
29644
29643
3 600
29642
3 400
29510
23356
2 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.