Oskar Bergman akvarell

102159

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Motiv från Hålland Jämtland, signerad Oskar Bergman och daterad 1937, akvarell med täckvitt
36x43 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (2 bud)

26129
20003
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.