Oskar Bergman akvarell

102157

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Insjölandskap med björkar, signerad Oskar Bergman, datering a tergo, akvarell, 15x20 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell
Budhistorik (7 bud)
29640
29658
1 400
29640
1 300
24341
23357

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.